Pokládka vinylové podlahy

Vinylová podlaha je odolná proti oděru a má dlouhou životnost. Snadno se udržuje, opravuje a čistí.

Odolnost

Vinylová podlaha je maximálně odolná s výbornou rozměrovou stabilitou. Díky tomu je vynikající volbou pro všechny místnosti v domě či bytě a především pro ty,  kteří mají domácí zvířata. 

SPC Rigid Vinylová podlaha

Dlouhá životnost

Má dlouhou životnost a nenáročnou údržbu. Je také odolná vůči nepříznivým podmínkám prostředí, jako je extrémní teplo a chlad. Je tedy ideální také na podlahové vytápění díky velmi nízkému tepelnému odporu.

SPC Rigid Vinylová podlaha

Snadná údržba

Vinylová podlaha je neporézní, díky čemuž je odolná vůči skvrnám a hromadění nečistot.  Je vhodná i pro komerčně zátěžové prostory. A v neposlední řadě je příjemná na dotyk a při chůzi.

Vinylová podlaha
FAQ vinylová podlaha

Nejčastější dotazy

Existují dva druhy vinylové podlahy. Click vinylová podlaha neboli také zámkový vinyl a oproti tomu vinylová podlaha lepená neboli lepený vinyl.

Pod zámkový vinyl se pokládá podložka, nebo také existují vinylové podlahy, které už na sobě podložku mají a pokládka je tedy rychlejší a jednodušší. Pod lepený vinyl se podložka nedává, ten se totiž pokládá přímo na vyrovnaný povrch nivelační stěrkou.

Ano, vinylové podlahy jsou odolné vůči vlhkosti a jsou vhodné i do prostorů, kde je vysoký výskyt vlhkosti, jako jsou koupelny nebo kuchyně.

Ano, instalace vinylových podlah je proces, který může zvládnout i šikovný kutil. Avšak pro perfektní výsledek a dlouhou životnost podlahy doporučuji instalaci odborníkem.

Ano, většina vinylových podlah je vhodná k použití s podlahovým vytápěním. Je však důležité se před instalací poradit s odborníkem.

Životnost vinylových podlah závisí na jejich kvalitě, intenzitě používání a údržbě. V průměru mohou vydržet 10-20 let.

Cenová nabídka zdarma

Nechte si zaslat cenovou nabídku ZDARMA.