Vinylová podlaha

Vinylová podlaha je odolná proti oděru a má dlouhou životnost. Snadno se udržuje, opravuje a čistí.

Odolnost

Vinylová podlaha je maximálně odolná, s výbornou rozměrovou stabilitou. Díky tomu je vynikající volbou pro oblasti s vysokým provozem nebo přítomností domácích zvířat. 

SPC Rigid Vinylová podlaha

Dlouhá životnost

Má dlouhou životnost, nenáročnou údržbu a lze jej pořídit za výhodnou cenu. Je také odolná vůči nepříznivým podmínkám prostředí, jako je extrémní teplo a chlad. Je tedy ideální také na podlahové vytápění díky velmi nízkému tepelnému odporu.

SPC Rigid Vinylová podlaha

Snadná údržba

Vinylová podlaha je neporézní, díky čemuž je odolná vůči skvrnám a hromadění nečistot. Je vhodná i pro komerčně zátěžové prostory. Je příjemná na dotyk a při chůzi.

Vinylová podlaha
FAQ vinylová podlaha

Nejčastěji kladené otázky

Jaké jsou druhy vinylové podlahy?

Existují dva druhy vinylové podlahy. Click vinylová podlaha neboli také zámkový vinyl a oproti tomu vinylová podlaha lepená neboli lepený vinyl.

Jaký podklad pod vinylovou podlahu?

Pod zámkový vinyl se pokládá podložka, nebo také existují vinylové podlahy, které už na sobě podložku mají a pokládka je tedy rychlejší a jednodušší. Pod lepený vinyl se podložka nedává, ten se totiž pokládá přímo na vyrovnaný povrch nivelační stěrkou.

Jsou vinylové podlahy odolné vůči vodě?
Ano, vinylové podlahy jsou odolné vůči vlhkosti a jsou vhodné i do prostorů, kde je vysoký výskyt vlhkosti, jako jsou koupelny nebo kuchyně.

Je možné instalovat vinylovou podlahu sám?
Ano, instalace vinylových podlah je proces, který si může zvládnout i šikovný kutil. Avšak pro perfektní výsledek a dlouhou životnost podlahy je doporučená instalace odborníkem.

Mohou se vinylové podlahy používat s podlahovým vytápěním?
Ano, většina vinylových podlah je vhodná k použití s podlahovým vytápěním. Je však důležité se před instalací poradit s odborníkem.

Jak dlouho vydrží vinylové podlahy?
Životnost vinylových podlah závisí na jejich kvalitě, intenzitě používání a údržbě. V průměru mohou vydržet 10-20 let.

Cenová nabídka zdarma

Nechte si zaslat cenovou nabídku ZDARMA.